RIVER SIGN EASTER GAMES

Máme tu Velikonoce, a proto jsme si pro vás připravili pár her. Tady máš seznam pravidel, aby jsi věděl, jak si dojít pro dárky a výhry. Nechť hry započnou!

6. 4.  |  WHERE'S THE RABBIT?  |  start 18:00


V téhle hře musíš najít 3 zajíce na našem e-shopu. Schovaní mohou být kdekoliv a vypadají takhle 🐰 (tenhle se do hry nepočítá). Pokaždé, když nějakého najdeš, udělej si screenshot a až najdeš všechny 3, co nejrychleji nám pošli screenshoty na IG profil @riversign do zpráv. Čím rychlejší budeš, tím větší šance na odměnu! První 3 hráči, kteří nám pošlou screenshoty všech 3 zajíců budou odměněni.

8. 4.  |  EASTER EGG HUNT


V sobotu ukryjeme 3 Velikonoční vajíčka ve kterých budou schované dárky. Vejce budou rozmístěna po Praze a na našem IG profilu @riversign se v průběhu dne kdykoliv může oběvit nápověda, kde můžeš začít vejce hledat. Jsi na tohle ready? Tak v sobotu checkuj naše stories na IG a najdi si svoji Velikonoční nadílku! Nakonec budeme rádi, když se pochlubíš nálezem na IG, protože jsme sami zvědaví, kdo si odnese dárky.

10. 4.  |  MYSTERY EGG AUCTION  |  start 10:00

AUKCE BUDE PROBÍHAT ZDE.
Na pondělí tu máme aukci o zlaté vejce! My víme co v něm je a není toho málo, každopádně co vejce skrývá může získat jenom jeden z vás. Aukce začíná na našem e-shopu v 10:00 a začíná na symbolické 1 Kč. V aukci se může přihazovat minimálně po 50 Kč. Aukce končí přesně o půlnoci za předpokladu, že v posledních 5 minutách nikdo nepřihodí. V případě že se někdo rozhodne v posledních 5 minutách ještě přihodit, automaticky aukci prodlouží o dalších 5 minut. Pokud by ti nebylo něco jasné, napiš nám na IG profilu @riversign do zpráv, čemu nerozumíš, nebo by jsi ještě chtěl vědět. Rádi ti poradíme a odpovíme na tvé dotazy.

Přejeme vám všem hravé Velikonoce! Thank U, Love U…